Ar reikia pastoviai pardavinėti,ar yra būtinas pardavimo kiekis?

Kai jūs asmeniškai ar jūsų rekomenduoti klientai, nuperkate produktų už 1050 Lt., galite nebepardavinėti. Nėra termino per kurį jūs turite nupirkti už tokią sumą. Galite tai daryti pasakodami apie produktus draugams, pažystamiems. Didžioji dauguma žmonių turi sveikatos problemų, išgirdę apie produktus jie patys nuspręs pirkti iš jūsų ar ne. Nereikia įkyriai siūlyti, jūsų tikslas, kad vartotojus pasiektų informacija. 

 

   

Produktai brangūs, kas gi juos pirks?

Palyginimui: turint sveikatos problemų ir gydytojui jas diagnozavus, kad jas įveikti Tianshi pagalba jūs nusipirksite produktų nuo 100 iki 300 litų. Vėliau jūs galėsite metų eigoje įsigyti kokį buteliuką preparato ar abatos iki 100 litų. Tai apytiksliai 400 Lt. į metus, daliname šią sumą iš 365 dienų. Gauname tik 1,10 lito per dieną. Ir tiek tik tada jei turite bėdų su sveikata. Naudojant profilaktiškai Jūs tiek neišleisite. Lankantis pas  gydytojus reikia panašios sumos, bet kur dar dėl ligos nedamokėti pinigai ir naudojant cheminius vaistus vieną gydome kitą gadiname. Dabar palyginkite šias išlaidas ir atsakykite sau kiek tai brangiau nei įprastai?

 

   

Koks bus mano darbas?

Tai informacinis verslas. Tai reiškia reikia suteikti kokybišką informaciją žmonėms. Kokybišką - tai tikslią, neiškraipytą ir patikimą. Pradžioje daug kam atrodo, kad jie tai gali daryti nepriekaištingai. Deja dažniausiai taip manantys susiduria su sunkumais. Todėl reikia mokytis, o išmokti gali visi, per tam tikrą laiką. Todėl mūsų kompanija suteikia savo distributoriams-konsultantams žinių ir galimybę mokytis.   

 

   

Kodėl turėčiau tikėti šia kompanija?

Neturite. Mes jums rekomenduojame tikrinti bet kurią informaciją. Abejojate ar kompanija vykdo teisėtą veiklą Lietuvoje? Tikrinkite: įveskite įmonės kodą 111733040 Valstybinės mokesčių inspekcijos oficialiame puslapyje:

http://www.vmi.lt/lt/index.aspx?itemId=1003740  

Ar kompanijos platinama sveikatinimo produkcija notifikuota Lietuvoje? Tikrinkite:

http://www.vvspt.lt/maistopapildai/index.php

Oficialus Tianshi korporacijos puslapis anglų kalba:

http://www.tiens.com/tiens/group/en/About/company_overview.htm

Gaukite informaciją, apmąstykite ją ir nuspręskite. Darykite ką tik norite, bet kažką darykite, o ne tikėkite visais iš eilės.

 

 

   

Jei tai pelninga kodėl ne visi uždirba?

Visi negali uždirbti ir neuždirbs. Patirtis rodo, kad atranka egzistuoja, lieka tik tie kuriems tai reikalinga. Tai priklauso ne nuo sugebėjimų, nes sugebėjimus galima išsiugdyti, o nuo apsisprendimo ir žmogaus ryžtingumo.

 

 

   

Kodėl Tianshi sveikatinimo produktais neprekiaujama vaistinėse?

Pradžioje prekiavo, bet vaistinėje yra šimtai produktų ir vaistininkas neturi galimybės aiškinti  kiekvienam pirkėjui kodėl Tianshi "Spirulinas" brangesnis už aibę kitų pigesnių ir koks jo privalumas. O kaip pirkėjas priima sprendimą turėdamas mažai informacijos? Jis vadovaujasi kaina arba reklama. Reklama kainuoja brangiai, todėl pradedanti savo veiklą Tianshi kompanija atsidūrė ant bankroto ribos. Tada ir buvo priimtas sprendimas naudoti tinklinį marketingą. Apmokyti distributorius-konsultantus ir jiems už atliktus darbus sumokėti dalį sutaupytų pinigų. Šiais krizės laikais ne viena įmonė supras tinklinės rinkodaros naudą, ir savo prekes ar paslaugas vartotojui pateiks tokiu būdu.