Klausimas: Ką reikia daryti esant chroniško nuovargio sindromui, depresijai, neurozei?

Atsakymas: Savo laiku būtent šių ligų gydymui buvo sukurti biopriedai. Taikoma įprasta gydymo schema naudojant „Tianši" preparatus: Antilipidinė arbata, Biocinkas, puikus antidepresantas Ikanas (po 3 kapsules per parą ryte- pakankama dozė).

Klausimas: Kodėl atsiranda mikčiojimas?

Atsakymas: Greičiausiai buvo psichinė trauma. Tokiu atveju reikia vartoti Biokalcį vaikams vakare ir Biokalcį smegenims ryte.

Klausimas: Ar galima Antilipidinę arbatą gerti nuolat?

Atsakymas: Jei visi gertų Antilipidinę arbatą nuolat, išsipildytų mano slapta svajonė ir žmonių poliklinikose sumažėtų 4 kartus. Ją gerti reikia nuolat, o jei tokios galimybės nėra, tai nors reguliariai 2-3 kartus per savaitę, nes reikia reguliuoti cholesterolio kiekį. Jei jo nekontroliuosite, susidarys cholesterolio plokštelės, o tuomet gresia insultai ir infarktai.

Klausimas: Ką vartoti, jei sutrikęs tuštinimasis?

Atsakymas: Jei blogai formuojasi išmatų masė, būtina gerti Dvigubą celiuliozę arba Chitozaną. Ir reikia išsitirti dėl opaligės.

Klausimas: Ką daryti sergant polipoze?

Atsakymas: Skrandžio polipozė - tai dar ir audinys skrandyje, o audinys skrandyje - tai gerybinis navikas. Tokiu atveju būtinai reikia vartoti Kordicepsą. Vaikai serga tokia liga, kai storosios žarnos nervų galūnės formuojasi ne taip, kaip turėtų. Taip storosios žarnos plotai gali būti deinervuojami. Žarna pradeda plėstis, nėra peristaltikos. Suaugusiems tai formuojasi megakolonų pavidalu, t. y. kai išsiplečia storosios žarnos kuris nors plotas, jis nejuda ir ten, žinoma, kaupiasi išmatos. Dviguba celiuliozė padeda atkurti storojo žarnyno gaurelius ir pagerina peristaltiką. Todėl 3 mėnesius vartojant Dvigubą celiuliozę normalizuojasi tuštinimasis. Jei vartojate šį preparatą ir nesituštinate, vadinasi išgeriate nepakankamai skysčių. Dažna vidurių užkietėjimo priežastis - jų trūkumas. Jei sveriate 60 kg   privalote išgerti 3 l skysčių per parą.

Klausimas: Ką reikia vartoti sergant pankreatitu?

Atsakymas: Pankreatito priepuolius gerai šalina Antilipidinė arbata ir Dviguba celiulioze. Liaukas puikiai veikia Spirulina. Sergantiems pankreatitu yra didesnė tikimybė susirgti 2 tipo cukralige. Ji formuojasi, kai pradeda išsiskirti kitoks nei reikia insulinas, kuris gaminamas kasoje. Vaikams ši grėsmė dar didesnė, todėl šiuos preparatus vartoti būtina.

Klausimas: Ką daryti, esant tulžies takų diskinezijai?

Atsakymas: Kai sutrinka tulžį išskiriančios sistemos motorika, atsiranda diskinezija. Ji būna hipomotorinė ir hipermotorine. Kuo tai pasireiškia? Vaikui skauda pilvą, jį nukreipia tyrimui ultragarsu ir nustato šią diagnozę. Tulžies išsiskyrimą skatinančią sistemą puikiai reguliuoja Antilipidinė arbata ją reikia gerti ilgai - 2-3 mėnesius. Vaikams nuo vienerių metų - 1 stiklinę per parą, nuo 10 metų - 2-3 stiklines per parą.

Klausimas: Ką vartoti persirgus hepatitu?

Atsakymas: Žmogui persirgus hepatitu, dažniausiai viruso pažeistos ląstelės degeneruoja į jungiamąjį audinį. Jei tai yra anamnezėje ir ne taip seniai, tai liga gali bet kuriuo metu pasireikšti vėl. Todėl geriausia gerti Ikaną. Ir beje, jei būdama mergaitė moteris sirgo hepatitu, nėštumas labai pablogina kepenų funkciją. Todėl nėštumo metu reikia vartoti Veikaną , kuris puikiai atkuria kepenų audinį.

Klausimas: Kas yra gastroduodenitas?

Atsakymas: Tai skrandžio ir dvylikapirštės žarnos uždegimas. Šį uždegimą sukelia tulžies išsiskyrimą skatinančios sistemos patologija. Tai yra, ten greičiausiai dar yra diskinezija bei cholecistitas. Jei dar ir rūgštingumas visiškai sumažėjęs, tai įtariams ir gastritas su sumažėjusiu rūgštingumu. Pradžiai reikėtų gerti Antilipidinę arbatą, o jei yra cholecistitas, pankreatitas – ir Dvigubą celiuliozę, ir Spiruliną, kad būtų normalizuota kasos veikla.

Klausimas: Ką daryti trūkus skrandžio sienelei?

Atsakymas: Tai vadinama opos perforacija, kai opa pragraužia skrandžio sienelę ir visas skrandžio turinys patenka į pilvo ertmę. Tokiu atveju būna stiprus skausmas, ligonis operuojamas ir opos anga užsiuvama. Kai kuriais atvejais daroma skrandžio rezekcija. 17-kos metų jaunuolis, kuriam opą užsiuvo praėjusiais metais, gali vartoti Antilipidinę arbatą, Kordicepsą, Chitozaną.

Klausimas: Ar kaulų sultinyje daug cholesterolio?

Atsakymas: Cholesterolis mūsų organizmui būtinas galvos smegenų ląstelėms, moteriškam hormonui estrogenui, tulžies rūgštims (jei nevartosite cholesterolio, nesusivirškins riebalai), todei reikia valgyti sriubą (sultinį) ir  gerti Antilipidinę arbatą, kuri cholesterolį neša ten kur jo reikia, o ne į kraujagysles. Galima gerti ir žaliąją arbatą.

Klausimas: Kokį kalcio preparatą vartoti?

Atsakymas: Priklausomai nuo to, kokių turite problemų. Jei sumažėjęs hemoglobino kiekis - geriau Biokalcį vaikams. Gai-bao ir Biokalcio preparatuose yra daugiausia kalcio.

Klausimas: Žmogui pradėjus gerti Antilipidine arbata, atsirado problemų su tulžies išsiskyrimu.

Atsakymas: Tai byloja apie tai, kad šia problemą jis jau turėjo. Reikia sumažinti dozes. Tegul ir toliau ją geria, kad normalizuotų tulžies veiklą.

Klausimas: Kaip pasireiškia hiperkalciemija?

Atsakymas: Ši būsena pasireiškia labai stipriu pykinimu. Jei išgėrę kalcio preparato pajusite kažką panašaus, būtinai sumažinkite dozes. Pastebėjote, kad mes iš pradžių organizmą prisotiname kalcio, o paskui dozes mažiname. Šviesiaodžiams žmonėms dozes turi būti daug mažesnes nei tamsiaodžiams.

Klausimas: Buvo laida apie kiniškų preparatų „Tianši" žalą.

Atsakymas: Farmacijos verslas pagal pelną yra trečioje vietoje pasaulyje, pirmoje - narkotikai, antroje - alkoholis. Farmacijos kompanijos netenka didelių pinigų. Taigi apie mūsų kompaniją išgirsite dar daug. „Neturi priešų tas, kas nieko nedaro", tiesa? „Tianši" iš tikrųjų padeda, todėl mes su Jumis dar daug ko išgirsime. Žmonės čia vis tiek ateis, nes nėra kitos išeities. Kinų gyvenimo trukmė yra 92 metai, o mūsų – truputis virš 60 metų. Štai Jums ir argumentai.

Klausimas: Ką vartoti sergant klubo sąnario artritu?

Atsakymas: Reikia ilgai vartoti Antilipidine arbatą, Biokalcį,Chitozaną. Kordicepsą.

Klausimas: Ką reikia vartoti sergant kraujo ligomis?

Atsakymas: Sergant šiomis ligomis galima vartoti tik Biokalcį ir Chitozaną. Daugiau nieko. Tokio ligonio negydikite patys, atveskite į mūsų konsultaciją.

Klausimas: Ar galima penkių mėnesių kūdikiui duoti Dvigubos celiuliozės?

Atsakymas: Jos duoti kūdikiui nereikia. Vaikams iki metų disbakteriozė dažniausiai būna funkcinė. Todėl pagrindinis preparatas tokiame amžiuje -Biokalcis vaikams. Galite pridėti po pusę tabletės Spirulinos.

Klausimas: Ar galima be organizmo valymo sureguliuoti arterinį spaudimą?

Atsakymas: Nerekomenduoju, nes gali būti neadekvati organizmo reakcija. Todėl Antilipidine arbata, Dviguba celiuliozė būtinos. Pastebėta, kad Biokalcis nevalytame organizme padidina arterinį spaudimą.

Klausimas: Ar galima Dvigubos celiuliozės vartojimo metu vartoti koreguojančius preparatus?

Atsakymas: Koreguojančius preparatus pageidautina vartoti išsivalius žarnyną, t. y. dvi savaites reikia gerti Dvigubą celiuliozę. Tačiau viskas priklauso nuo situacijos.

Klausimas: Kas yra „chlanmidiozė"?

Atsakymas: Anksčiau manyta, kad chlamidiozė- tai tik venerinė liga. Dabar jau įrodyta, kad ši liga atsiranda po antibiotikų vartojimo. Būtent dėl antibiotikų labai nusilpsta imunitetas ir dėl to suaktyvėja įvairūs patogeniniai mikroorganizmai. Šiandien yra chlamidiniai artritai, hepatitai, gastritai ir t. t. Tą patį galima pasakyti ir apie herpesą. Herpeso virusą turi beveik kiekvienas, tačiau ne visi juo serga, nes jis pasireiškia tik susilpnėjus imunitetui. Jei nustatė chlamidijas, klebsielas, gardineles, herpesą, būtina į gydymo schemą įtraukti Kordicepsą. Chlamidiozė išgydoma ir neretai.

Klausimas: Kas yra neurodermitas?

Atsakymas: Tai viena iš sunkiai gydomų ligų, kurią galima pavadinti ir fizine ir dvasine. Šiuo atveju mes galime tik pristabdyti paūmėjimus. Buvo atvejų, kai pasiekdavome pastovų būklės pagerėjimą. Deja, praėjo nemažai laiko - 2 metai, kol galėjome pasakyti, kad žmogus išsigydė.

Klausimas: Kas tai yra riebaliniai navikai?

Atsakymas: Tai adenoma - gerybinis auglys. Ją sukelia kepenų funkcijos sutrikimai. Beje, daugelis turi papilomų ant kaklo, pažastyse. Taikant šiandien išanalizuotą gydymo schemą, jos dingsta.

Klausimas: Ar galima duoti Dvigubos celiuliozės sergantiems gastritu?

Atsakymas: Galima. Tačiau jei tai erozinis gastritas ar opaligė, geriau vartoti Chitozaną.

Klausimas: Kuo galima sustabdyti priepuolį paūmėjus pankreatitui?

Atsakymas: Antilipidine arbata, Dviguba celiulioze ir badaujant per dvi dienas galima puikiai sustabdyti pankreatito priepuolį.

Klausimas: Ar vartojant biopriedus nesveikose vietosegali būti juntamas nemalonus jausmas?

Atsakymas: Taip gali. Šiais atvejais rekomenduoju mažinti dozes. Vėliau šis jausmas praeina. Sergant lėtiniu tireoditu, gali atsirasti nemalonūs pojūčiai gerklėje. Reikia suprasti kad būklė pagerėja per paūmėjimą. Paūmėjimai pastebimi bet kokio gydymo pradžioje, taip pat ir tradicinėje medicinoje. Vartojant Tianshi preparatus paūmėjimai būna ne tokie stiprūs.

Klausimas: Ar galima nuolat gerti Antilipidine arbatą?

Atsakymas: Galima, ypač, jeigu jums virš keturiasdešimties.

Klausimas: Ar gali gerti Antilipidine arbatą maitinančios motinos?

Atsakymas: Gali. Antilipidinė arbata turi sedatyvinių savybių ir patekusi į kūdikio organizmą su pienu, veikia raminančiai. Vartojant Antilipidinę arbatą labai gerai gyja gimdymo takai. Jei reikia, Antilipidinę arbatą nėščiosios gali gerti su pertraukomis.

Klausimas: Algodismenorėja.

Atsakymas: Šis sindromas dažnai pasitaiko mergaitėms dėl hormonų veiklos sutrikimų. Tai gausios mėnesinės. Šį sindromą panaikina Veikanas, vartojamas po 1 kapsulę per parą, nepriklausomai nuo valgymo, geriau užgeriant šiltu vandeniu. Atrodytų, kad šio preparato formulė yra elementari, vitaminai A ir E, tačiau vėlgi, Veikanas puikus universalaus veikimo preparatas. Joks kitas preparatas, kurio sudėtyje yra vitaminų, neveiks taip, kaip Veikanas. Reikia suvartoti pakuotę. Po metų šis sindromas gali pasikartoti ir reikia pakartoti dar vieną kursą. Mes jau turime nemažą patirtį sprendžiant šią problemą.

Klausimas: Ankstyvas klimaksas.

Atsakymas: Moteris turi gyventi reguliarų lytinį gyvenimą arba klimaksas vyks ne taip, kaip turi būti. Be to, labai stipriai ankstyvo klimakso eigą veikia psichogeninis faktorius. Pažįstu moterį, kuriai klimaksas prasidėjo 35 metų. Užsirašykite į konsultaciją.

Klausimas: Ar galima vartoti Kordicepsą maitinant krūtimi?

Atsakymas: Galima. Jei vaikas turi kokių nors problemų, tai jūs jas išspręsite.

Klausimas: 20 metų yra gimdos kaklelio erozija.

Atsakymas: Esant erozijai, kondilomai, papilomai, leukoplakijai ir t.t, reikia vartoti du preparatus: Biokalcį ir Ikaną.